Skuter Uji

0 EUR

Shitet nga: Blerim 04 Dhj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dardanë
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
2000
Eshte ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto dhe qmimi sipas marveshjes
Në fillim