Jetski

Shitet nga: blerim 13 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 292 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Skutera uji
Prodhuesi: SeaDoo
Modeli: Model Tjeter
Shes Jetski esht marka Sea- Doo Bombardier vit ki prodhimit 2009 105 or pune Kubik 1500 kual fuqi 255 arrin shpejtesin 75 Mila afersisht 120 km/h esht nje Jetski Qe ploteson qedo deshir e qdo Adrenalin. Esht qdo gje ne rregull dhe ne funksion esht Komplet i servisuar me 104 or esht ne gjendje absolut perfekte. Ka 2 kostume ka 4 jelek ndihmes ka 1 Surf ka 2 qelsa nje per femij Kurse 1 Profi. Pas qedo sezone esht i kosetvuar ne menyr Professionalen per sezonin dimror shkurt esht i nje maraklie per nje marakli. pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim