Seadoo Jetski

3 350 EUR

Shitet nga: Skuteri 13 Tet 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
SeaDoo
Modeli
RTX 2007
Seadoo Jetski, Skuter uji. viti i pro. 2002 i doganuar.
Cmim: 3350£, i negocushem dhe me mundesi ndrimi me vetur te perafert me vleren ne fjale. Presim klient serioz.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione