Jetski

7 900 EUR

Shitet nga: blerim 13 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
SeaDoo
Shes Jetski esht marka Sea- Doo Bombardier vit ki prodhimit 2009 105 or pune Kubik 1500 kual fuqi 255 arrin shpejtesin 75 Mila afersisht 120 km/h esht nje Jetski Qe ploteson qedo deshir e qdo Adrenalin. Esht qdo gje ne rregull dhe ne funksion esht Komplet i servisuar me 104 or esht ne gjendje absolut perfekte. Ka 2 kostume ka 4 jelek ndihmes ka 1 Surf ka 2 qelsa nje per femij Kurse 1 Profi. Pas qedo sezone esht i kosetvuar ne menyr Professionalen per sezonin dimror shkurt esht i nje maraklie per nje marakli. pres blers serjoz
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione