Publikuar: Sht 20 2021 10:16

Jet ski (skuter i ujit)

EUR

Publikuar: Sht 20 10:16
Shikime: 1
Shitet jet ski ne gjendje shume te mire, nuk ka asnje defekt ne motor dhe nuk e rrjedh ujin. Nuk ka nevoj per asnje investim.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione