Publikuar: Maj 04 2022 11:53

Jet Ski i përdorur 2017 Yamaha me tre vende

EUR

Publikuar: Maj 04 11:53
Shikime: 302
Karakteristikat mund të përfshijnë:
MOTORI TR-1
Ky motor me 3 cilindra dhe me peshë të lehtë, i vlerësuar me çmime, sjell një udhëtim argëtues me ekonomi maksimale të karburantit.

RIDE™
Drejtuesit kalojnë nga përpara në neutral për të kthyer mbrapsht me një tërheqje të mbytjes duke rezultuar në ngadalësim, kthim mbrapa dhe ngjitje më të lehtë.
RUAJTJA
Seria EX ofron më shumë opsione ruajtjeje sesa PWC me çmim të krahasueshëm.

HYDRO-TURF® MATS
Dyshekët Hydro-Turf® të lehta dhe rezistente ndaj rrëshqitjes ofrojnë tërheqje superiore në platformën e zgjatur të notit dhe në bazamentet e këmbëve.

HAPI I RIBOARDHIMIT
Projektuar për ta bërë më të lehtë rinisjen pas notit. Mbetet lehtësisht kur nuk përdoret.

DORËZA RIBOARDING
Punon së bashku me hapin e riborditjes.


Detajet
gjendja
I perdorur
viti
2017
Bëni
Yamaha
Model
EX Deluxe
Kategoria
Tre vendësh
Lloji
Ujore personale

orët
113
Numri i aksioneve
UW0770B7
Ngjyra primare
Azure Blue Metallic
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione