Publikuar: Maj 04 2022 11:53

Yamaha e re 2022 me tre vende GP1800®R SVHO®

EUR

Publikuar: Maj 04 11:53
Shikime: 372
2022 Yamaha GP1800®R SVHO®, 2022 Yamaha GP1800®R SVHO® ZGJEDHJA PRO

GP1800R SVHO është Zgjedhja e Kampionëve, që përfaqëson serinë numër 1 të garave në botë, dhe është gati për garën menjëherë.

Karakteristikat mund të përfshijnë:
AUTO TRIM VETËM PËR INDUSTRI
Auto Trim punon në mënyrë të pavarur nga kontrolli elektrik i zbukurimit në timon. Kur është i kyçur, "Cornering Control" e zhvendos automatikisht veshjen në pozicionin e harkut poshtë kur ngadalëson për kthesat më të ngushta dhe një ndjesi të shpejtë. Kontrolli i nisjes e zhvendos automatikisht shkurtimin poshtë për të parandaluar ngritjen e harkut kur përshpejtohet me shpejtësi.

GRATE MARRJE DHE POMPA JET ME PERFORMANCË TË LARTË
Lejon që uji më pak i turbullt të rrjedhë përmes pompës së avionit. Rezultati është përshpejtim më i mirë dhe më pak kavitacion në kushtet e ujit të luhatshëm.

EKRAN KONTEKST me prekje
Ekrani me prekje Connext® përmban Drive Control për personalizimin e udhëtimit tuaj dhe ofron të gjitha funksionet vitale të ekranit dhe modalitetin e sigurisë për të parandaluar përdorimin e paautorizuar.

DIZAJNI I GAVAVE DHE KUVERTET I DËSHMUAR NË GARA
Ergonomi e përmirësuar me bazat e këmbëve më të thella, më të gjera, që kullojnë vetë dhe një dizajn të ri sediljeje që përmirëson kapjen e gjurit dhe komoditetin e përgjithshëm.

MOTORRI SVHO®
Motori Marine i mbingarkuar 1.8L, Super Vortex High Output Marine jep më shumë fuqi dhe çift rrotullues se çdo WaveRunner para tij.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione