Yamaha fx nytro

0 EUR

Shitet nga: Yamaha fx nytro 26 Dhj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Yamaha
Shitet motor saja yamaha fx nytro 1000 kubik ne gjendje shum te mire me trak te gjat skija te gjona auspuh akrapoviq vetem 2000 km te kaluara osht extra per bor te fell 136 kual fuqi dhezjen me pull ftofjen me uje dhe flutur gjatsija e trakes 153 dhe te ruajtur shum per ma shum kotakto
Yamaha fx nytro
049355685
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione