SUPER OFERTE -YAMAHA VX-SPORT ME INDJETRO PERFEKT

5 200 EUR

Shitet nga: YAMAHA MARINE CROATIA 23 Shk 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Yamaha
Nje Super OFERTE DHE E FUNDIT NGA JET SKIT E PERDORUR - YAMAHA _VX-SPORT -1052cc Forstroke -2007-2008 Limited edition me idjetro -ME 60 ORE PUNE Full i Dignistikuar gjendje perfekte ...GATI PER SEZONIN ----FULLE SERVISUAR VAJRA FILTRA - KANDELA TE GJITHA YAMAHA GENUINE PARTS 🌟🌟🌟🌟🌟..... nxitoni DHE MOS HARRONI - blini te sigurte dhe Kualitet GJITHMONE - DHE VETEM NE YAMAHA MARINE CROATIA
NA KONTAKTONI NE ORARIN TONE ZYRTARE - NGA ORA 10:00 - 17:00
JU MIREPRESIM YAMAHA MARINE CROATIA _Team

https://www.facebook.com/Yamaha-Marine-Croatia-560121944022614/
YAMAHA MARINE CROATIA
00355685088868
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione