Publikuar: Shk 08 2017 02:21

HAPEN SUPER OFERTAT E REJA 2017

EUR

Publikuar: Shk 08 02:21
Shikime: 2
☄🎉🎉☄ EHAPIM OFERTAT TONA TE REJA ....SI GJITHMONE UNIKE ___ NGA KERKESA JUAJ E MADHE PER JET-SKI ....2 -JET-SKI ME SUPER SCONTON Nga CMIMI ZYRTARE .... Te gjith klientet e interesuar jane te lutur te dergojne kerkesen e TYRE NE NUMRIN TONE - VIBER ----WATSAP ......ka filluar REGISTRIMI I KLIENTVE DHE PER KETE OFERTE KA LISTE PRITJEJE .....

👑 YAMAHA VX-SPORT - Modeli i RI 👑 _ 1.100CC forstroke _ viti 2011 -2012 gjendje perfekte 120ore pune gjendje SALLONI i Diagnostikuar dhe i testuar Full ....gati per Dete - nuk ka nevoj per asnje sherbim
☄☄☄☄☄OFERTA E LIMITUAR CMIMI = 5.900€☄☄☄☄☄

Per info kontaktoni me kerkesen tuaj __NE NUMRIN TONE VIBER -------WATSAP ------NE ORARIN ZYRTARE 10:00 ---17:00 NGA E HENA DERI TE PREMTEN __
!!!! BENI KUJDES !!!! per kete oferte KA liste pritje !!!
Nxitoni !!!!

JU MIREPRESIM ....👑YAMAHA MARINE CROATIA -Team

https://www.facebook.com/Yamaha-Marine-Croatia-560121944022614/
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione