Gomone navigator 3

Shitet nga: Arben 14 Korr 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet gomonja Navigator 3 e ardhun nga Gjermania e cila eshte bler 350 euro dhe transporti dhe dogana 100 euro. Eshte ble para 2 viteve dhe nje her eshte perdor ne liqe dhe sipas rregulles nuk duhet te mbahet e shfryer pasi te hapet. Eshte mbajt e mbyllun dhe ju kan bo dy vrima te vogla te cilat jane riparuar me ngjites specjal per plastik. Posedon 2 jastaka,2 lopata dhe nje pomp.
Cmimi 300 euro . Ne viber me shkruani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim