Vend Per Ankorim 23 M - Marina Porto Antico

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 24 Pri 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet ne ankand vend per ankorimin e anijeve me vela dhe motor nr. F2 - Dimension 23.00 x 6.00
Kohëzgjatja e koncesionit 20 vjet. Shpenzimet menaxhuese vjetore prej € 3,700.00 plus TVSH, duke përjashtuar shërbimet e portit.

Për më shumë informacion na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim