Vend Per Ankorim 25 M - Marina Porto Antico

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 24 Pri 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

210 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet ne ankand vend per anijet me motor dhe vela nr. F6 - Madhësia 25.00 x 6.8. Kohëzgjatja e koncesionit 20 vjet.
Shpenzimet vjetore indikative kushtojnë 4,200.00 € plus TVSH, duke përjashtuar shërbimet portuale

Për më shumë informacion na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim