Vend Per Ankorim 30 M - Marina di Ravenna

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 27 Maj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet ne ankand vend per ankorimin e anijeve me motor dhe vela Q13.
Dimension 30,00 x 7,20 - Ankorim '' Q ''.
Kohëzgjatja e koncesionit deri ne vitin 2054.

Për më shumë informacion na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të webit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim