Vend Per Ankorim 30 M - Marina Porto Antico

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 24 Pri 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

310 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet ne ankand vend per ankorim anijesh me vela dhe motor ne nr F16.
Dimension 30.00 x 7.80 - Ankorim 'Pier' F '.
Kohëzgjatja e koncesionit: 20 vjet.

Për më shumë informacion na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të webit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim