Vend Per Ankorim 33 M - Marina Porto Antico

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 24 Pri 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

355 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet ne ankand vend per ankorimin e anijeve me motor dhe vela F19
Dimension 33.00 x 8.30 - Ankorim '' F ''.
Kohëzgjatja e koncesionit 20 vjet.

Për më shumë informacion na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të webit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim