SUZUKI 8HP 2 takt , Orgjinale made Japan

Shitet nga: Dardan 22 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Motori Eshte ne gjendje perfecte dhe me servis komplete ,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim