Fellne 16 coll per Passat/ Golf 5-6 /Tauran /Shk..

380 EUR

Shitet nga: shpendi 12 Pri 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Fellnet jane te sapo ardhura nga Gjermania dhe ju shkruen made in Germany me goma te veres 215/55/16 .
Jane shume te ruajtura !!!
Tel. 049800762
Viber. +37745474753
shpendi
049800762
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione