goma 195/60/15

160 EUR

Shitet nga: elmi 29 Korr 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Ferizaj
Pajisje
Goma dhe Bandazhe
goma dimri me fellne alumini per golf 5 te sapo ardhura nga gjermania per me shum tel /viber +38345645132
Leaflet
Në fillim