Goma me fellne per Mercodes C klas

180 EUR

Shitet nga: Kemajl 11 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten gomat me fellne per Mercedes C Klas. Gomat jane shume te mira dhe komplet me shrafa. Çmimi 180 Euro. Per me shume informate ne tel; 044444837
Leaflet
Në fillim