Shes fellne 15 per Renault

160 EUR

Shitet nga: Lulzim Hasani 27 Maj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shes fellne nr 15 vetem per Renaulta se per tjera nuk i bejn. Jon ne gjende shumm te mir dhe shum te ruajtne.
Lulzim Hasani
049712275
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione