Fellne 17

300 EUR

Shitet nga: Beni Dje 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Pajisje
Goma dhe Bandazhe
Fenne 17 she te ardhuna prej Suedie
Me guma vere pothujse te reja
Federal 225|45|R17
Dimensionet e fellneve:
Shtrafa : 5x112 mm
Perimetri i rrethit qendror (mesi ) : 57.1 mm
Sigurt qe i bojn Audi a4,a6 ,a3 VW Golf Skoda seat passat,munden me bo edhe per disa lloje te Mercedes Benz.
Gjendja e fellneve perfekte ne perjashtim te njones qe osht e gervishtne
Shih fotot ,
Kontaktoni ne mail nese sjeni te sigurt per dimenzione a bojn a s'bojn per kerr para se mi bo pazar.

G-stroong@hotmail.com

Tagg Fellne #Audi #Alumini #mercedes golf #vW 5 6 7 fellga alumini #17 #fellne #vera
Leaflet
Në fillim