Bandasha dhe rotkapne 15 per Golf 4 dhe Bora

75 EUR

Shitet nga: Edi 27 Nën 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes bandasha dhe rotkapne 15 origjinale per golf 4 dhe bora. Shume pak te perdorura. Tel: 049-114-682 ose 044-114-682
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione