fellne 13-she dhe 15-she

0 EUR

Shitet nga: Bujar 21 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten fellne me goma 13-she 4 shrafa per ford ne gjendje te mire.
Po ashtu edhe fellnet 15-she me 4 shrafa per wolkswagen, seat etj.
Leaflet
Në fillim