Guma

220 EUR

Shitet nga: Bujar 08 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten gumat 15 me bandash dhe rrotkapne per golf 4 ne gjendje shum te mir as 10 % sjan të perdone thuje se të reja ju mirpres
Leaflet
Në fillim