shes Fellne dhe goma 205/40/R17

300 EUR

Shitet nga: valon 23 Gush 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shes fellne dhe goma te ruajtura gomat jan shum pak te perdorura 1 mujë, fellnet nuk dridhin boj edhe ndrrim me fellne 4x108 R16
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione