225.55.17 Michelin M+S

40 EUR

Shitet nga: AutoGoma Lazri 05 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten goma 225.55.17 Michelin komplet 4 copa shum te ruajtura m+s Kemi dhe goma tjera prej 13-22 coll +viber 049122639 049487602
AutoGoma Lazri
049487602
Leaflet
Në fillim