Fellne 18 per BMW

300 EUR

Shitet nga: .. Dje 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Gjakovë
Pajisje
Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 18 per BMW, jon ne gjendje te mir te ruajtur orginalle me vul bmw . Fellnet jon 18 pa goma.
Jon ngjyr e Zez, ndrrim nuk boj
044727776


Tag fellga bandasha 17 18 19 bmw mercedes audi vw etj
Leaflet
Në fillim