Fellne R16 Per Mercedes VW Audi

400 EUR

Shitet nga: .. Dje 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Gjakovë
Pajisje
Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet R16 Shum te mira jon ble te reja jon shum pak te perdorme. fellnet jon me gjith shtrafa te ri dhe me goma 205/55/16 .
Fellnet jan 90% te reja , gomat jan tperdorme.
Qmimi 420€
Bojn per mercedes VW golf 5 audi
Kontakt : 044727776
Ndrim nuk boj
Leaflet
Në fillim