Goma te veres 225/40/18 50€ 4copa

50 EUR

60 EUR

Shitet nga: .. 04 Dhj 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Gjakovë
Pajisje
Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te veres dy jan Pirelli P-Zero siq shihen ne foto, jan te veres 225/40/18, viti 2016
Nuk dridhin as nuk ushtojn
Dhe dy jan firma tjera por numri njejt,
Shiten 4 goma ose veq 2 goma
044727776 +38344727776O
Tags: goma guma 16 17 18 bmw audi mercedes golf vw passat
Leaflet
Në fillim