Fellne BBS RS audi/vw/passat/skoda

300 EUR

Shitet nga: Egzon 31 Gush 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shiten Fellnet BBS RS 205/45/17 jan 17" Zoll ne gjendje shume te mir nuk dridhin nuk jan te krisura . gomat i kan mesatare.

Jane me 5 shtrafa bejn per shumicen e Vw / Audi a4/a6/a8 golf 5 /golf plus etj. disa lloje te mercedes dhe bmw


Ekstra jan rrethin e kan me bulona munesh me hjek prej rrethit te fellnes


+37745534287

Bejm ndrrim
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione