Fellne dhe Goma M+S Continental R16 225 55

210 EUR

Shitet nga: Leorend 27 Maj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes Gomat dhe Fellne per VW Golf 4 Gomat jan dimer , ver shum pak te perdorura thuajse te Reja dhe nuk dridhin hiq pres vetem bleres serioz mun te me kontaktoni ne Viber ose Whatsapp ..
Leaflet
Në fillim