Shiten/ndrrohen Fellgat me goma te veres 185/60R15

120 EUR

Shitet nga: Amir 16 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan

Shiten/ndrrohen Fellgat me goma te veres 185/60R15

Ndrrim behet vetem me Fellga dhe goma 13 per golf 3
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione