4 Goma 205/55/16 te dimrit per Golf 5 6 7 etj

120 EUR

Shitet nga: Touran 14 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten 4 goma te dimrit 205/55/16
2 copa jane FALKEN dhe 2 jane tjeter firme

Bejne per Golf 5 6 7 Touran Tiguan Audi Shkoda Seat etj etj
Touran
  Online
049128182
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione