Fellne 16she per bmw ORIGJINALE

0 EUR

Shitet nga: Limi 12 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes fellnet me goma vere 225/50/R16 per bmw, fellnet jane origjinal nuk jane te lyera, bojn per bmw 1,3,dhe 5she disa modele, ipen me garancion per me shume kontakto, bojm edhe ndrrim nese na konvenon
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione