Fellne dhe Goma

500 EUR

600 EUR

Shitet nga: Daut Sahiti 12 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Posedoj fellne 15.195.65R.
Ndersa Gomat jan Mishelin Energy 15she gjithashtu
Fellnet jan per golf 5 dhe passat prej 2001 deri 2005.
Fellnet nuk jan te demtuera , ndresa gomat thuajse te pa perdorura
Leaflet
Në fillim