Goma 205/55/16 Semperit viti 2015

120 EUR

150 EUR

Shitet nga: Golf Sot 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten gomat me bandasha 205/55/16

Gomat dhe bandashat bejne per VW Golf 5,6,7
Touran,Passat etj etj

Jane te fryme dhe te ballansuara
Leaflet
Në fillim