Guma+Banadasha Dimrit 4 cope Kelly 205/55/R16

Shitet nga: Mitrovicë 09 Sht 07:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Urgjent shiten Guma+Bandasha per Dimer 4 cope shume ne gjendje te mire si me qen te reja viti 2017
gumat jane Kelly Gjermanis 205/55/R16
Per me shume shiqo fotot dhe bindu.
Kontakti prej ores 07:00 deri me 22:00
Mob:+38349957777
Viber:+38349957777
Shiten nuk ndrohen vetem pare 💶
Qmimi 300€ komplet me bandash.
Mitrovicë
+38349957777
Leaflet
Në fillim