Fellne 2+2 AEZ SPARCO

50 EUR

Shitet nga: V. 30 Korr 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes dy fellne AEZ te reja nr 17 dhe dy Sparco te perdoruna, te ardhura nga Zvicra. 50€ copa cmimi i diskutueshem, te pershtatshme per garues.
Nr kontakt +38349204505 (viber)
Leaflet
Në fillim