GOMA PA BANDASH PER DIMER NUMER 14 DHE 13

Shitet nga: JETON 13 Tet 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SHITEN GOMAT TE DIMRIT SHUM PAK TE

PERDURORA GOMAT JAN TE VITIT 2012 DHE 2013

GOMAT JAN TE FIRMES (DEBICA-FRIGO VITIT 2012 NUMER 13) 4 COPA + 2 JAN NUMER 14

2 COPA JAN TE (SAVES SHUM PAK TE PERDURORA VITIT 2013 NUMER 14)

+ 2 COPA TE PERDORUARA 1 JAV NUMER 14 TE VITIT 2013

PER MA SHUM INFORMATA NA KONTAKTONI NUMRAT 044-970-810 OSE NE 049-829-799Leaflet
Në fillim