Seiten bandasht

0 EUR

Shitet nga: Xhevdet 26 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shiten bandasht shum te mir dhe te rujtura. Jan nga zvicrra nipar Jon 15 she 195/45/15
Nipar Jon 17 she 205/40/17
Bandasht 15 shet Jon 250€
E 17 shet 350€ ..
Xhevdet
049517257
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione