bmw fellne 17 inc orginal me goma

333 EUR

599 EUR

Shitet nga: Vw Sot 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
fellmet jan pa vrejtje jan per BMW seria 3 dhe serija 1
jan me goma
shume te mira po thuajse te reja
jan ne gjendje shume te mire

044765454
049765454


044765454
049765454BMW
M3
320
330
318
120
123
118
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione