Fellne me goma M+S per VW, Skoda, Seat

250 EUR

Shitet nga: Goma 15 14 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten fellnet me goma dimri shume te ruajtura
195/65/15 gomat jane te mirembajtura dhe shume te buta per dimer.
Goma 15
04418005
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione