Fellne me Goma të Verës 225/55-17 viti 2017 Audi VW

335 EUR

380 EUR

Shitet nga: H&M Dje 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes Fellne me Goma Vere Dunllop 225-55-17 coll. Fellnet jan shum trujtne dhe bajn për Audi A4,A5,A6,A7 Q3,Q5 VW Tiguan etj. Gomat jan 2017 krejt ni profil Shiten edhe NDAMAS! Info në Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG TAG TAG.fellne fellna fellga fellge felge felne felna bandash bandasha disqe skoda shkoda goma guma mercedes bmw audi opel fiat fort golf passat Peugeot citroen lancia renault kia jeep hyundai toyota nissan jeta rover land auto pjes ä 258891
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione