Fellne me guma Vere 225/40-18 Audi dhe VW thujse treja

555 EUR

620 EUR

Shitet nga: H&M Sot 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

Shes Fellne me Goma Vere Dunllop 225-55-17 coll. Fellnet jan model 2016 Audi dhe jan shum trujtne Gomat jon të Veres 225/40-18 bajn për Audi A3,A4,A6,Q3,VW Golf 7,6,5 Tauran Cady Passat Shkoda Seat Tiguan etj.! Info në Tel viber 049258891 +38349258891 258891 .. TAG TAG TAG TAG.fellne fellna fellga fellge felge felne felna bandash bandasha disqe skoda shkoda goma guma mercedes bmw audi opel fiat fort golf passat Peugeot citroen lancia renault kia jeep hyundai toyota nissan jeta rover land auto pjes ä
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione