Fellne Orgjinale Audi megoma 2019

450 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 16:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Fellne 17coll Orgjinale per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5
Goma te veres 235/65/17 te vitit 2019 per Audi Q5
Qmimi komplet 450euro
Shiten edhe ndamas fellnet 300 dhe gomat 150
📞045/655/020. Prishtinë
Leaflet
Fellne Orgjinale per Audi Vw 250 EUR
AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPCIONE 11 800 EUR
Fellne BBS.  orgjinale per Vw Audi 550 EUR
4 Goma 235/60/17 te vitit 2020 130 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione