Fellne orgjinale GT per Vw

320 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Dje 20:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Fellne per Audi model RS 500 EUR
Fellne orgjinale per Mercedes 19coll 500 EUR
Fellne orgjinale per Audi Vw 200 EUR
Bandash per Polo shkoda fabia me goma dimri 85 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Fellne Orgjinale GT 17coll Golf 5,6,7 Passat Touran
Qmimi fiks 320euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Besi
  Online
045655020
Leaflet
Fellne orgjinale Bmw X5 goma vere 400 EUR
Fellne orgjinale per Range rover Evoque 450 EUR
Fellne orgjinale per Vw 220 EUR
Fellne orgjinale per Audi Q3 Q5 dhe Tiguan 300 EUR
Në fillim