Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 09 2022 02:00

Fellne Orgjinale per Audi dhe Vw

EUR

Publikuar: Gush 09 02:00
Shikime: 210
Fellne Orgjinale per
Audi A3 A4
Vw Golf 5,6,7 Passat Touran
Goma te veres 225/45/17
Qmimi fiks 350euro.
📞045/655/020. Prishtinë
Përshkrimi i linkut

Prishtinë Kolovic e re Rruga Bedri Sokoli Tregoje në hartë

045655020

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
210
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045655020

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione