Fellne orgjinale per Bmw 5she 6she 7she

600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Dje 19:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
4 Goma te dimrit Michelin M+S 235/60/17 200 EUR
Fellne per X5 Goma thujse treja te dimrit 400 EUR
Fellne 18coll per audi 500 EUR
Fellne 17coll per Audi 450 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Fellne Orgjinale per Bmw 5,6,7
2x245/40/20 dhe 2x275/35/20
Qmimi fiks 600euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Besi
  Online
045655020
Leaflet
Fellne 17coll per Mercedes 450 EUR
Fellne Orgjinale per Bmw 1,3 175 EUR
2 Goma te veres 225/45/19 80 EUR
Fellne per Audi me goma 850 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione