Fellne orgjinale per Mercede 18coll

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 17:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Fellne 18coll Orgjinale per Mercedes 8,5/9,5
Qmimi fiks 550euro . 📞045/655/020. Prishtinê
Leaflet
Rrotkapne per Golf 6 16coll 20 EUR
Fellne orgjinale per Audi 550 EUR
Fellne Orgjinale per Audi 420 EUR
Fellne RS per Audi dhe Vw 520 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione